Značkový obchod BAAGL

Adresa: U Pekařky 484/1a, 180 00 Praha 8

Kontakt:
tel: +420 222 922 050
e-mail: prodejna@prescogroup.cz

Otváracia doba:

Pondelok: 12-18
Utorok: 12-18
Streda: 12-18
Štvrtok: 12-18
Piatok: 12-18
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
   

 

Predovšetkým na podnet vás, našich zákazníkov, sme sa rozhodli otvoriť náš prvý značkový obchod BAAGL v priebehu augusta 2021. Exkluzívne v ňom nájdete náš kompletný sortiment vrátane všetkého príslušenstva. Okrem krásnych aktoviek, batohov, puzdier na ceruzky či tašiek na topánky tu nájdete aj profesionálny a vždy usmiaty personál, ktorý vám rád poradí a pomôže s akýmikoľvek želaniami či otázkami. Radi vám tiež ukážeme naše mnohé funkcie vrátane ergonomických chrbtov, rastúceho systému, plne nastaviteľných popruhov a reflexných prvkov pre bezpečnosť vášho dieťaťa. Môžete sa na nás obrátiť napríklad aj s otázkami týkajúcimi sa nových výrobkov alebo iných pripravovaných inovácií.

Samozrejme, všetok tovar si môžete pohodlne vyskúšať v predajni a skombinovať ho tak, aby vyhovoval vám a vášmu dieťaťu alebo školákovi. V súčasnosti ponúkame takmer sto rôznych motívov pre dievčatá aj chlapcov. Predajňa sa nachádza v pražskej Libni v novozrekonštruovaných priestoroch komplexu U Pekařky a má vlastné parkovisko a detský kútik.

Navštíviť nás môžete telefonicky alebo e-mailom, kde vám radi vopred pripravíme požadovaný tovar. Môžete sa však zastaviť aj bez predchádzajúceho ohlásenia a vyzdvihnúť si vybavenie u nás. Tešíme sa na vás od pondelka do piatku medzi 12. a 18. hodinou. Už sa nevieme dočkať vašej prvej návštevy.

Ceny v obchode a predajni sa môžu líšiť.

Váš tím BAAGL